Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині медики вийшли на протест проти закриття відділень лікарні

Хірургічне та пологове відділення неодноразово оптимізовували.

У Кременці Тернопільської області медики вийшли з пікетом проти закриття хірургічного та пологового відділень Почаївської районної комунальної лікарні, йдеться у ТСН.12:00.

Лікарня обслуговує три десятки сіл. Через проблеми з фінансуванням заклад лихоманить упродовж останніх п'яти років. Оптимізація цих відділів відбувалася неодноразово. У хірургії з сорока ліжок залишилося лише п'ятнадцять. Схожа ситуація і в пологовому.

Медики прийшли із плакатами до Кременецької райради, де триває засідання сесії. Утім, депутати заявили, що сьогодні розглядати питання оптимізації медичного закладу не будуть. Але лікарі налаштовані і далі відстоювати роботу відділень.

"Люди будуть вмирати по дорозі, людей у критичному стані привозять до нас. Наші медики повертають їх до життя, рятують їх. Але якщо ще провезти стільки кілометрів їх, людина не виживе з кровотечами, зі всім. Так що дуже велике прохання залишіть, не діліть", - закликає молодший медичний працівник Почаївської районної комунальної лікарні №2 Тетяна Бондар.

Відео Медики пікетують чиновників на Тернопільщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції