Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині місцевим депутатам принесли старі шкільні стільці "на обмін"

Батьки школярів дізнались, що у міськраді придбали нові крісла.

Замінити новенькі депутатські крісла на поламані учнівські запропонували батьки у місті Почаїв на Тернопільщині, передає кореспондент ТСН.

Батьки принесли у сесійну залу старі шкільні меблі на обмін. Бо дізналися, що депутати прикупили собі із грошей міського бюджету м'які крісла. І це тоді, коли їхні діти сидять на старих подекуди зламаних стільцях.

Лише один депутат погодився віддати депутатське крісло школярам. Решта розлучатися із новими меблями відмовилися. Мотивуючи тим, що на Почаївську загальноосвітню школу виділено коштів достатньо і ними розпоряджається керівництво закладу. 

"Це крісла, виділені на придбання будинку культури, цей зал знаходиться в будинку культури і все, що ми робимо, ми плануємо на початку бюджетного року", - каже міський голова Почаєва Василь Бойко.

Утім, директор школи стверджує - грошей на усе не вистачає. Батьки після невдалого обміну повернули старі стільці у класи. Депутати їм пообіцяли закласти гроші на крісла у бюджет наступного року.

Нагадаємо, у школі на Волині учня посадили за єдину не відремонтовану у класі парту, бо його батьки не здали кошти на нову – так стверджує мати хлопця. Але вчителька запевняє, що відсадила учня, бо він погано поводився.


Залиште свій коментар

Вибір редакції