На Тернопільщині старшокласниці залякували розправою та жорстоко побили 13-річну дівчину

Дата публікації
На Тернопільщині старшокласниці залякували розправою та жорстоко побили 13-річну дівчину

Getty Images/Fotobank

Колишні подруги мстилися за те, що дівчина припинила спілкуватися з ними та просила повернути одяг.

На Тернопільщині троє школярок побили та залякали 13-річну дівчину, вимагаючи "могорич" за те, що вона залишилась жива.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ Національної поліції України в Тернопільській області.

Як з'ясувалося, до правоохоронців звернулася мати потерпілої, яка на сторінці доньки в соцмережах прочитала її листування з колишніми подругами і виявила, що дочці систематично погрожують.

За словами жінки, раніше її дочка потрапила у погану компанію.

"Дитина тоді сильно змінилася: додому поверталася пізно, від неї було чути цигарки. Я тоді заборонила їй це коло спілкування. Новий виток неприємних подій для моєї доньки почався тоді, коли вона попросила колишню коліжанку, аби та їй повернула спортивну кофту, яку позичала. Скажу відверто, я сама писала цій дитині, телефонувала, аби вона віддала те, що їй не належить", - згадала тернопільчанка.

Після цього "подруги" призначили 13-річній дівчині зустріч у парку, де нещадно побили її. Зокрема, правоохоронці встановили, що били дитину дві десятикласниці та восьмикласниця, після чого наказали принести 10 пляшок енергетичних напоїв та 6 пачок цигарок "за те, що її не добили".

"Вони писали доньці, щоб ні "мамка", тобто я, ні "мусора", напевне мали на увазі правоохоронців, не знали про те, що відбувається, бо тоді буде ще гірше. Після бійки в парку моїй дитині дали список, де було вказано, що вона має принести десять пляшок енергетичних напоїв та шість пачок цигарок, навіть вказали марку, за те, що відпустили її, а не добили. Вже навіть коли донька лежала в лікарні, де їй діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку, так звані "подруги" телефонували і цікавилися, коли та принесе "могорич", - додала мати постраждалої.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за умисні легкі тілесні ушкодження.

Нагадаємо, раніше на Миколаївщині підлітки зґвалтували подругу і виклали відео в Інтернет. Наймолодшому ґвалтівнику виповнилося лише 14 років.

Наступна публікація