Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині заборонили публічне використання російськомовного культурного продукту

На Тернопільщині заборонили публічне використання російськомовного культурного продукту

Це третя українська область, яка запроваджує подібний мораторій.

Депутати Тернопільської обласної ради на засіданні 6 листопада запровадили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.

Про це повідомляється на сайті облради.

Депутати вирішили заборонити публічне використання російськомовного культпродукту у будь-яких формах  до моменту повного припинення окупації території України.

Також облрада вирішила відзначити 90-ліття створення Організації українських націоналістів (ОУН) та оголосити 2019 рік Роком ОУН в Тернопільській області.

Тернопільщина стала третім українським регіоном, де ввели мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту. У вересні подібну заборону встановила Львівська обласна рада. Обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту діятиме до повного припинення окупації українських територій. Тоді це рішення розкритикували посол Канади в Україні Роман Ващук та посол Великої Британії Джудіт Гоф. 

25 жовтня мораторій на публічне використання російськомовного культпродукту запровадили депутати Житомирської облради.

Відео На Львівщині заборонили публічно використовувати російськомовний культурний продукт

На Львівщині заборонили публічно використовувати російськомовний культурний продукт у будь-яких формах. Проект ухвали подала фракція "Свободи" у Львівській обласній раді і її підтримали 57 депутатів. У мораторії йдеться, що він діятиме до цілковитого припинення окупації території України. Також депутати звернулися до колег з інших регіонів із пропозицією ухвалити такі самі рішення. 

На Львівщині заборонили публічно використовувати російськомовний культурний продукт

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції