На Тернопільщині жінка закопала в лісі свою новонароджену донечку

Матір стверджує, що дитина впала в отвір вбиральні. 

У Чортківському районі Тернопільщини поліція викрила жінку, яка народила дитину та закопала її в лісі. Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП.

Сусід подружжя повідомив правоохоронцям, що у донедавна вагітної жінки відсутній живіт, однак дитини немає.

Тимчасовий виконувач обов'язків начальника обласного управління поліції Степан Яцух повідомив, що вказана особа дійсно перебувала на 9 місяці вагітності, однак не перебувала на обліку. 10 червня близько 16:30 у неї почалися перейми.

"Народжувати вирішила у туалеті на вулиці. Жінка стверджує, що не встигла нахилитися, як тіло дитинки разом з плацентою впало в туалетний отвір", - йдеться у повідомленні.

У тексті вказується, що новонароджену дівчинку породілля дістала за деякий час, однак малеча вже не подавала ознак життя. Жінка  замотала її в тканину та сховала, а вже ввечері про пологи розповіла чоловікові. Разом пара вирішила поховати немовля у лісі.

"Маленьке тіло вони поклали у пакет разом з іншим сміттям та вивезли у багажнику в сусіднє місто. Закопали доньку в лісі, а пакет та тканину спалили неподалік від місця "могили", - йдеться у тексті.

Родина виховує чотирьох неповнолітніх дітей 2008, 2009, 2012 та 2014 років народження. Чоловік стверджує, що про вагітність дружини не знав, а про мертве немовля дружина повідомила уже після пологів.

Жінка, натомість, запевняє, що про вагітність вона дізналася занадто пізно, тому аборт робити не наважилася, а виховувати п'яту дитину не хотіла.

Слідчі не виявили видимих слідів насильницької смерті на тілі дитини. Його доправили до моргу Тернопільського обласного бюро судово-медичних експертиз для проведення розтину. Наразі триває слідство. 

Як повідомлялося раніше, у селі Паволоч на Житомирщині медики швидкої допомоги констатували смерть немовляти - його відлупцювала власна матір. 

Залиште свій коментар