На Тернопільщині й Прикарпатті припинилась епідемія грипу

З початку епідемії в двох областях грип та ГРВІ забрали життя 62 людей. Наразі ситуація стабілізувалася.

У Тернопільській та Івано-Франківській областях ситуація із захворюванням на ГРВІ та грип стабілізувалася. За даними Міністерства охорони здоров’я, ці області уже вийшли із епідемії, і їх зараз класифікують як "області, в яких зафіксовано наближення до епідемічного порогу".

На ранок 19 листопада на Прикарпатті під час епідемії на ГРВІ та грип захворіло 108 990 осіб. Всього в регіоні від укладень грипу померло 40 людей. На Тернопільщині, за інформацією головного державного санітарного лікаря області Степана Дністряна, епідемічна ситуація із захворюванням людей на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в області стабілізується. По області епідпоріг на 18 листопада становив 53,4 випадків на 10 тисяч населення. Загалом в області з початку епідемії захворіло 40 670 осіб, від укладень грипу померло 22 людини.

Зазначимо, 23 листопада відновлюється навчання в освітніх закладах Тернопільщини, Львівщини, Прикарпаття та міста Луцьк. Водночас на Буковині обласна санепідемстанція радить продовжити карантин ще на тиждень, оскільки в регіоні спостерігається високий рівень захворюваності на ГРВІ та грип.

Читайте також:

В Україні підтверджено 225 випадків свинячого грипу

Жертвами грипу в Україні стали 344 людини

В українських лікарнях перерахують усі упаковки "Таміфлю"

У Львівській області на "Таміфлю" "відмили" майже 42 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: