На Тернопільщині юнак помер через лікарську байдужість

Нейрохірург, якого викликали з Тернополя, навіть не підійшов до хлопця. Родичі прохали викликати реанімобіль. Натомість дістали відмову.

Швидка допомога
Швидка допомога
Після смерті 20-річного юнака його родичі доводять, що білі халати вчинили злочин. На Тернопільщині медики начебто не надали відповідної допомоги травмованому під час ДТП. Він помер у лікарні за кілька днів. Медики не змогли його врятувати. Родичі кажуть - через лікарську недбалість і байдужість.

Хрещена Вадима розповідає про жахи сімнадцяти годин, проведених із ним у лікарні. Жінка впевнена, похресник помер від больового шоку, а не від зазнаних ран. Спочатку її переконували - у племінника незначні травми. Ольга каже, нейрохірург, якого викликали з Тернополя, навіть не підійшов до хлопця. Родичі прохали викликати реанімобіль. Натомість дістали відмову.

Тієї ночі в лікарні хлопцю лише звільнили легені від крові, так кажуть родичі загиблого. Знеболення не робили, обстеження теж.

У райлікарні запевняють, що "згідно стандартів медичної допомоги" надали потерпілому необхідну допомогу.

Але родичі стверджують, що "необхідної допомоги" явно не вистачило, щоб урятувати хлопцеві життя. "Я кажу, так він кричить, та подивіться до нього. А вона (лікар) – "я і так на нього багато витратила, а держава 4 гривні на хворого дає", - розповідає бабуся загиблого Магдалина Москалюк.

При цьому відразу після смерті медики в один голос заговорили про травми несумісні з життям. Хоча юнак увесь час був при свідомості і кричав від болю. Родичі померлого звернулися зі скаргою у районну прокуратуру. Там почали перевірку.

"Ми отримали відповідь, що дійсно лікарі правильно надавали в повному обсязі допомогу. Тоді помічником прокурора району було відмовлено у порушенні кримінальної справи", - каже прокурор Валерій Кураш.

Проте прокурор звернувся із проханням про незалежну перевірку до лікарів Львівської області. Чекає результатів уже за тиждень.

Читайте також:

В донецьких парках навала отруйних кліщів

У шкільних буфетах продають небезпечні для здоров’я продукти

В легенях росіянина проросла гілка смереки

Шість українців щодня помирають через лікарську недбалість

ВідеоЖивим у морг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: