На Тернопільщині знайшли ефективну реабілітацію для дітей з ДЦП

Рецепт - сауна з липових дошок, а далі - комплекс реабілітаційних процедур.

На Тернопільщині діти, хворі на ДЦП, починають ходити і говорити завдяки нестандартним методам реабілітації. У дитячому санаторії на березі Дністра впроваджують ефективне оздоровлення. До того ж - це єдиний медичний заклад, де лікують ДЦП уже із 6-місячного віку.

У п'ять - Павлик не ходив, тепер йому 10-ть і він навіть бігає.
Хлопчик - сирота, томУ, імовірно, найбільше любові дістається саме йому.

Тут відбувається теплова релаксація. Дітей гріють у сауні з липових дошок упродовж 15-ти-30-ти хвилин при температурі 50-60 градусів.

Після такої сауни тіло повністю розслабляється. А далі - комплекс реабілітаційних процедур. Аплікації з болота, трав'яні ванни, релаксація в солянІй печері та гідромасаж.

"Дитина фактично була нерухома і , коли ми проводили оці сеанси реабілітації , дитина почала рухати руками і ногами", - розповідає Петро Буринюк , головний лікар Заліщицького дитячого санаторію.

Цей метод - власний винахід, тепер Петро Буринюк поспішає його запатентувати. Таких приголомшливих результатів, каже, і сам не очікував.

Інакший вид терапії - іпотерапія — це , коли пацієнта возять на коні , але неодмінно без сідла . А ще обов'язково має бути поруч візник , інструктор і хтось з батьків .

Коні-лікарі мають бути породисті, низькорослі і мати щонайменше вісім років віку. Що кінь передає дітям при безпосередньому контакті, нікому невідомо, але поліпшення помічають усі.

Покатався на конику — походи самотужки. Оздоровча хода з лижними палицями ефективна при ортопедичних і легеневих захворюваннях. Теренкур проводять увечері і обов'язково уздовж соснової алеї.

Петро Буринюк , головний лікар Заліщицького дитячого санаторію, розповідає, що 7 дітей почали тримати голову , 6 дітей почали сидіти та пішли своїм ходом, у 13 збільшився словниковий запас і в 6 зменшилися судоми.

І це результати лише двох останніх років, відколи лікар почав застосовувати нестандартні методи лікування ДЦП.

Подробиці у відеосюжеті ТСН:


 

ВідеоНетрадиційне лікування ДЦП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: