На Тимошенко подали до суду через Євро-2012

Депутат Дніпропетровської міськради зажадав від Кабміну публічних вибачень за невиконання обіцянок, даних жителям міста.

Депутат Дніпропетровської міськради Загід Краснов подав позов до суду на Кабінет міністрів через програш міста у змаганні за Євро-2012.

Він вимагає від уряду виконати зобов'язання щодо бюджетного фінансування робіт, проведених до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 р., а це близько 1 млрд грн.

"Президент і уряд відмовились надати УЄФА державні гарантії реконструкції Дніпропетровського аеропорту. Незрозуміло, чим керувалися державні мужі, коли всім іншим містам давали такі гарантії, а Харкову й Донецьку навіть виділяли гроші на заходи з благоустрою", – пояснив причину подання позивач.

Крім того, від Кабміну депутат зажадав публічних вибачень за невиконання обіцянок, даних жителям міста. За словами З.Краснова, дніпропетровці стали заручниками "кулуарно-політичних" і "корупційних" ігор, а ситуація з втратою Євро-2012 ще раз показала, що місто не має серйозного лобі у вищих ешелонах влади.

Нагадаємо, УЄФА 13 травня ц.р. на засіданні в Бухаресті визначила міста, в яких пройдуть матчі фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу. У Польщі містами-господарями визначені Варшава, Познань, Вроцлав і Ґданськ. Серед українських міст затверджений тільки Київ; Донецьк, Львів і Харків ще зберігають шанси прийняти матчі Чемпіонату, якщо засвідчать прогрес до 30 листопада 2009 р. Решта міст, а саме українські Дніпропетровськ і Одеса і польські Хожув і Краків, за рішенням УЄФА, не розглядатимуться у майбутньому як основні або резервні і вибули зі змагання за право приймати матчі Євро-2012.

13 травня в Бухаресті відбулося засідання Виконавчого комітету УЄФА з метою вивчення та обговорення звітів, наданих Адміністрацією УЄФА щодо поточного стану підготовки інфраструктури до Євро-2012.

Із задоволенням оголошуємо, що Виконавчий комітет УЄФА підтвердив призначення Києва в якості офіційного приймаючого міста для групових матчів, чвертьфінального матчу(ів) та півфіналу Євро-2012. Призначення Києва в якості офіційного приймаючого міста для проведення фінального матчу Євро-2012 залежатиме від виконання певних умов до 30 листопада 2009 р.

Виконавчий комітет УЄФА не підтвердив призначення Донецька та Львова, а також не призначив резервне місто Харків в якості приймаючих міст для групових матчів Євро-2012 поки вони не виконають спеціально визначені умови до 30 листопада 2009 року.

Міста Дніпропетровськ і Одеса не були підтверджені або призначені в якості приймаючих міст Євро-2012.

На відміну від інших міст-претендентів на прийняття матчів Євро-2012 в Дніпропетровську вже побудовано сучасний стадіон, що здатний приймати футбольні поєдинки найвищого рівня.

Нагадаємо, що в переліку українських міст, які прийматимуть матчі чемпіонату, "основний" Дніпропетровськ замінено на "резервний" Харків.

Читайте також:

Символом Євро-2012 стане яйце

Міністр, відповідальний за Євро-2012, буде звільнений

УЄФА подякувала Ющенку, Тимошенко та Литвину

Мер Одеси поскаржився президенту ФІФА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: