Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На трасі "Кропивницький-Миколаїв" протестувальники поставили намети та польову кухню

Протест припинять лише за конкретної дати ремонту.

Замість руху автівок - намети, польова кухня та десятки мітингувальників. Траса "Кропивницький-Миколаїв" заблокована вже дев'яту годину, йдеться у ТСН.16:45.

Жителі селища Возсіятське перекрили дорогу, аби домогтися її ремонту. Цей шлях з'єднує центральні області України із Півднем: ним їздять зерновози у порти, і люди на відпочинок.

Але дорога в аварійному стані, ями сягають метра завглибшки. На акцію протесту люди виходять не вперше - минулого разу збиралися навесні, але марно.

ВідеоТрасу "Кропивницький-Миколаїв" перекрили протестувальники, аби домогтися її ремонту

Замість руху автівок - намети, польова кухня та десятки мітингарів. Траса Кропивницький-Миколаїв заблокована вже дев'яту годину. Жителі селища Возсіятське перекрили дорогу, аби домогтися її ремонту. Цей шлях з'єднує центральні області України із півднем: ним їздять зерновози у порти, і люди на відпочинок. Але дорога - в аварійному стані, ями сягають метра завглибшки. 

Трасу "Кропивницький-Миколаїв" перекрили протестувальники, аби домогтися її ремонту

Тож нині обурені знову показали, що налаштовані рішуче. Зранку без упинну ходили пішохідним переходом і блокували проїзд авто. Тепер просто на дорозі встановили намети і польову кухню.

З обох боків від перехрестя стоять десятки фур. Легкові авто вимушені розвертатись і шукати об'їзні шляхи аж біля Кропивницького - це за 100 кілометрів звідти. Селяни умовою розблокування траси називають призначену дату початку ремонту дороги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції