На трасі, якою їздить на роботу Азаров, теж кладуть новий асфальт

Трасу Київ-Обухів, якою їздить на роботу глава уряду, ремонтують ударними темпами. Втім, шляховики стверджують, що це - "звичайний плановий ремонт".

На трасі Київ-Обухів (Старообухівській трасі) роблять 13 км нової дороги. Цією дорогою з Конча-Заспи на роботу до Києва і назад їздить прем’єр-міністр Микола Азаров. Водночас, дорогу Київ-Вишгород, якою їздить президент Віктор Янукович, вже майже відремонтовано.

Робочі кажуть, що ремонт дороги Київ-Обухів - плановий. Робота кипить: гудуть бульдозери, впродовж 13 км нової траси - запах свіжого асфальту. На одній ділянці, ближче до селища Козин, шляховики німецькими катками укладають дорогу, а на другій, ближче до Києва, вже ставлять новенькі бетонні бордюри.

"Тут просіло узбіччя і утворилася колія, тому що була не дуже хороша щебенева подушка. Зараз тут проводиться звичайний плановий ремонт, - говорить начальник ділянки на ремонтованій трасі Валерій Карпенко. - Спочатку ми зробили вирівнююче покриття, а після укладатимемо верхній шар (товщина покриття - 4 см), після цього тут з’явиться, як і належить, розмітка. Працювати в спеку доводиться в межах розумного - можемо працювати і після 17.00. Поки суха погода, що добре".

Водії говорять, що вибрали ремонтувати дійсно вибоїсту трасу. "Тут є пристойна Новообухівська траса, якби її взялися перекладати, то можна було б обурюватися, а ця двосмугова - дуже тісна, з ямами і вибоїнами", - розповіла автомобілістка Оксана.

"Три тижні вже працюємо, - розповів один з робочих. - Ми вахтовики з Києва і Київської області, працюємо по 15 днів, але зарплату ще не одержували, чекаю, що зароблю близько 3 тисяч гривень". Його колега Олександр говорить, що будівництво затіяне у тому числі і для влади. "Чув, що ремонтувати її доручили також через те, що по ній їздить Азаров. Говорять, що він принциповий мужик, вимогливий, так що треба робити хорошу трасу", - розповів Олександр.

За словами шляховиків, на трасі Київ-Вишгород ремонт скоро має завершитися. Нагадаємо, тут укладається якісний асфальт, і траса стане багато в чому схожою на найкращу столичну магістраль Київ-Бориспіль. "Наша вахта там завершилася, на зміну приїхали інші бригади. Зарплата буде в кінці місяця (обіцяли 4000 грн), зараз вже відпочиваю вдома з сім’єю", - розповів один з ремонтників.

Читайте також:

До резиденції Януковича за місяць прокладуть нову супердорогу

Азаров збільшив витрати на утримання чиновників на 70 мільйонів

Син Луценка їздить на "скромному" ексклюзивному Hyundai

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: