На травневі свята українців не будуть пускати в ліси

В лісах майже по всій території України, окрім західних областей, оголошено найвищий ступінь пожежної небезпеки.

В Україні обмежили доступ відвідувачів до лісових масивів під час травневих свят. Практично на всій території країни, крім Закарпаття, Волині, Львівської та Івано-Франківської областей, оголошена надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

У зв'язку з тим, що саме під час свят трапляється найбільша кількість лісових пожеж, Державний комітет лісового господарства і ухвалив вищезгадане рішення.

За даними відомства, станом на 27 квітня через неконтрольоване випалювання сухої рослинності та її залишків на сільгоспугіддях, необережне поводження з вогнем населення та посушливу погоду, в лісах України вже трапилося понад 1260 пожеж.

Вогнем пошкоджено близько 480 гектарів лісових насаджень. Найбільше постраждали ліси Дніпропетровської області – 102 га, Луганської - 110 га, Черкаської - 180 га і Київської - 370 га.

Раніше київська влада заявила, що планує зробити відпочинок у столичних лісах платним. Стягувати плату за в'їзд чиновники хочуть з метою поліпшення умов відпочинку населення, покращення санітарного стану лісів та недопущення розповсюдження лісових пожеж у пожежонебезпечний період.

Читайте також:

Українці на свята отримають 16 додаткових вихідних

Відпочинок у київських лісах зроблять платним

В донецьких парках навала отруйних кліщів

На Харківщині пожежа охопила 30 гектарів лісу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: