Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На третю добу Росія відновила пропуск через кордон вантажівок з України, але величезна черга досі є

На пункті пропуску вийшов з ладу апарат для перевірки вантажів.

Сьогодні, 19 лютого, російська сторона відновила пропуск через свій пункт пропуску на кордоні "Нехотєєвка" вантажівок з України. Від суботи, коли в росіян зламався інспекційно-оглядовий рентгенівський комплекс, з української сторони біля пункту пропуску "Гоптівка" назбиралося близько 170 фур.

Станом на 16:00 у черзі на виїзд з України у пункті пропуску "Гоптівка" перебували до півсотні автомобілів. Ще 90 транспортних засобів очікують за межами пункту. Про це повідомляє Державна фіскальна служба і запевняє, що протягом доби черги мають зникнути.

"За годину російська сторона пропускає приблизно три вантажівки", - сказав в коментарі ТСН речник Харківського прикордонного загону Дмитро Кальницкий.

Водіям радять їхати до Росії через інші пункти пропуску через кордон, щоб не стояти в черзі. Зокрема, рекомендують їхати на пункт пропуску "Плетенівка-Шебекіно" на Харківщині. Черг майже немає і на Сумщині: на митному посту "Бачівськ" перебуває 15 транспортних засобів, "Юнаківка" - 7, "Велика Писарівка" - 7, "Катеринівка" - 0.

ВідеоНа Харківщині сотні вантажівок зупинились біля кордону з Росією

Із суботи російська сторона не пропускає вантажні автомобілі через кордон біля пункту пропуску Гоптівка. Причину зупинки російська сторона офіційно не пояснює. За словами людей, які перетинають кордон на легковиках на російському боці вийшло з ладу рентгенівське обладнання для огляду вантажів.

На Харківщині сотні вантажівок зупинились біля кордону з Росією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції