На Тузлі вантажать зібраний мазут

На острові Коса Тузла, де в воду Чорного й Азовського морів вилилося близько 2 тис. тонн мазуту, зібраний мазут завантажують на баржі.

Раніше, 22 листопада, Мінтранс повідомив про повне очищення берегової смуги острова Коса Тузла від нафтопродуктів.

"На узбережжі Керченської протоки для збору мазуту задіяно 223 особи, зокрема 125 працівників МНС, 26 - Мінтрансу, 34 - Міноборони, 26 - Мінприроди. На острові Коса Тузла завершено збір мазуту. Проводиться його завантаження на баржі", - повідомляє Мінтранс.

Як ідеться в повідомленні міністерства, вже повністю завантажено дві баржі (1320 тонн), розпочато завантаження третьої баржі, задіяно 153 людей і 17 одиниць техніки.

Загальна маса зібраних нафтопродуктів в суміші з піском і водоростями склала чотири тисячі тонн. З метою виявлення нових районів забруднення співробітниками екологічної інспекції проводиться постійний моніторинг навколишнього середовища прибережної смуги Керченської протоки, Чорного й Азовського морів.

24-25 листопада тривали роботи з водолазного обстеження суховантажу "Ковель". Закінчений водолазний огляд підводної частини ґрунту навколо судна "Віра Волошина" з метою виявлення можливості підходу транспорту. Операцію з підйому носової частини танкера "Волгонефть-139", який розламався навпіл у Керченській протоці, було відкладено. Ввечері 25 листопада всі операції припинилися в зв'язку з отриманням штормового попередження.

Продовжує роботу українсько-російська робоча група з ліквідації надзвичайних наслідків у Керченській протоці.

Шторм 11 листопада став причиною безпрецедентних подій в Азовському морі - за день затонуло чотири судна, шість сіли на мілину, два танкери дістали пошкодження. У Керченській протоці 13 листопада помітили 50-разове перевищення гранично припустимої концентрації нафтопродуктів у воді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: