На окупованому Донбасі дітям-сиротам роздають російські паспорти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новоспечені "росіяни" заявляли пропагандистським ЗМІ, що раді отримати громадянство.

На території ОРДЛО Росія почала видавати паспорти вихованцям сім’ї опікунів та прийомних сімей.

Про це повідомляє "Радіо свобода".

Зазначається, що шестеро вихованців сім’ї опікунів та названих родин у Довжанську, що на Луганщині, отримали документи РФ. Окрім того, у додаток до російських паспортів діти отримали ще "документи" так званої "ЛНР".

Як зазначає експертка з прав дитини, колишній фахівець з усиновлення офісу Уповноваженого президента з прав дитини Людмила Волинець, Україна поки не може цьому протистояти. Наразі не існує жодної процедури, щоб діти змогли замінити такі "паспорти" на українські документи.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

Відео Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Бойовики терористичних організацій "ЛДНР" Ігор Безлер та Олег Іванніков. Росія допомогла їм змінити прізвища і тепер вони переховуються в окупованому Криму. Таку інформацію оприлюднили міжнародні розслідувачі сайту Bellingcat.  

Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції