На українських дорогах з'явилися козаки-розбійники

Шахраї на дорогах України: козаки-самозванці з генеральськими лампасами намагаються продавати водіям "екологічні талони".

Останнім часом на дорогах України з'явилися козаки-самозванці, які намагаються незаконно працювати під виглядом екологічної перевірки стану автомобілів.

Як попереджає ДАІ, вони здійснюють своє так зване "патрулювання" на приватних автомобілях, в одязі, схожому на форму працівників Державтоінспекції (з капітанськими або майорськими погонами, генеральськими лампасами і шевронами червоного кольору).

Державтоінспекція попередила водіїв, що представники таких формувань не мають права здійснювати екологічний контроль транспортних засобів на автодорогах, складати адміністративні протоколи, стягувати будь-які штрафи, у тому числі на місці.

Також в ДАІ нагадали, що їхні працівники не займаються реалізацією так званих "екологічних талонів", які намагаються продавати водіям патрулі козаків.

Водії на дорогах повинні зупинятися лише на вимогу працівників ДАІ, які контролюють дотримання Правил дорожнього руху. Інспектори повинні нести службу у формі, мати нагрудний знак встановленого зразка і патрулювати на службових автомобілях з номерними знаками на синьому фоні.

Під час зупинки транспортного засобу працівник ДАІ зобов'язаний назвати своє прізвище, ім'я, звання, посаду і підрозділ, де проходить службу, назвати причину зупинки. На вимогу учасника дорожнього руху він повинен пред'явити службове посвідчення.

Читайте також:

У Чернівцях водій Lexus збив насмерть жінку та трьох дітей

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

Мотоцикліст на повній швидкості в'їхав у ДАІшника

Водії зможуть писати SMS-скарги на інспекторів ДАІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: