На українських газових станціях працюють ревізори

На газовимірювальних станціях України почали працювати міжнародні експерти.


Сьогодні експерти та представники Єврокомісії почали моніторинг роботи газовимірювальних станцій (ГВС) в Україні.

До групи входять фахівці з Чехії, Австрії, Угорщини, Італії та Франції.

Експерти ознайомляться з роботою станцій, технологією й методикою обліку та вимірювання газу. Українські фахівці передадуть їм повний перелік даних про надходження газу з території РФ і транзит його в західному напрямі. Дані передадуть у присутності акредитованих українських і російських фахівців.

11 січня пізно вночі ще одна група представників ЄК та акредитованих українських і російських фахівців відвідала ГВС Пісарєвка (Воронезька обл., РФ). Робота цієї групи ускладнюється тим, що начальник ГВС повідомив, що жодного офіційного підтвердження і дозволу для їхньої роботи на станції від "Газпрому" він не отримував. Однак спостерігачам і експертам показали вузол вимірювання газу, а керівник групи Геральд Лінке підтвердив журналістам факт відсутності подачі газу з території РФ до України.

Зараз група перебуває в Україні, чекає на отримання віз до Росії та офіційного дозволу "Газпрому" для роботи на ГВС Пісарєвка, Сохрановка, Валуйки (Росії).

Нагадаємо, Росія та ЄС підписали протокол про моніторинг транзиту газу. Пізніше документ підписала й Україна, але Росія заявила, що підписана угода суперечить попереднім домовленостям. Сьогодні Київ підписав новий документ.

ВідеоТехнічні експерти перевіряють газові об'єкти України та Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: