На українських виборах не зможуть проголосувати тільки в Іраку

Лише в Іраку українські громадяни не зможуть обирати президента.

Виборчі дільниці за кордоном відкриті у всіх консульських установах України, за винятком Іраку. Ніхто з кандидатів в президенти на роботу Міністерства закордонних справ по організації виборчих ділянок за кордоном поки не скаржився, заявив глава МЗС України Петро Порошенко.

Порошенко уточнив: "У нас у всіх консульських установах відкриті виборчі дільниці, окрім консульської установи в Іраку, оскільки там є відповідні характеристики безпеки. На жаль, ми повинні передати посольству в іншій державі консульський округ, який охоплює дипломатичну місію в Іраку. По решті позицій до нас не поступало жодної скарги ні від одного учасника виборчого процесу. Було декілька звернень по можливості відкриття виборчих дільниць в інших країнах, за межами дипломатичних консульських, офіційних установ України. На жаль, ми вимушені були відмовити, оскільки це не відповідає законодавству. Жодне наше рішення не було оскаржене, - ні в судовому порядку, ні в апеляційному порядку".

Порошенко також повідомив, що МЗС плідне і тісно співпрацює з Центральною виборчою комісією з даних питань. У міністерстві упевнені, що в консульських установах України буде забезпечено вільне волевиявлення громадян.

Читайте також:

Регіонали: Фальсифікатори готують дублікати печаток виборчих комісій

ЦВК отримала 30% коштів, необхідних на підготовку виборів

Канада надішле 200 спостерігачів на вибори українського президента

ВідеоЛише в Іраку українські громадяни не зможуть проголосувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: