Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На українсько-російському кордоні звели майже 100 км загороджувального паркану

Нині на кордоні з Росією тривають роботи з дооблаштування опорних пунктів та інших інженерних споруд.

На українсько-російському кордоні вже обладнано 273,5 км протитранспортних ровів, майже 170 кілометрів рокадних доріг і понад 83 кілометрів металевого загороджувального паркану, розгорнуті комплекси відеоконтролю та сигналізації.

Про інформує прес-служба МВС.

Нині на кордоні з Росією тривають роботи з дооблаштування опорних пунктів та інших інженерних споруд. Нині проект реалізований приблизно на 14%. Загалом з Держбюджету у 2015-2016 роках на ці заходи виділено 600 млн грн. Цього року вже отримано 50 млн грн із запланованих 200 млн грн.

Зараз облаштована тільки частина кордону. Ще необхідно облаштувати 2 тисячі кілометрів кордону з Росією, 409 кілометрів із них– це Луганська та Донецька області, де зараз відбувається АТО. Частина кордону в Чернігівській області вже облаштована.

Заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян вважає за необхідне повністю дооблаштувати кордон із Молдовою, особливо на Придністровській ділянці. Троян підкреслив, що для реалізації задуманого бракує кошторису, тому триває робота з комітетом Верховної Ради над створенням законопроекту, який регламентуватиме розподіл коштів. 

Нагадаємо, що Литва почала зводити металевий паркан уздовж держкордону з Калінінградською областю РФ

Металевий сегментний паркан буде зведений приблизно двометрової висоти з додатковими технічними системами спостереження. Вартість робіт становить 1 млн 335 тис. євро, які було виділено з бюджету Литви. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції