На "Укртатнафті" знизилося виробництво

Полтавська обласна державна адміністрація стурбована зниженням рівня переробки нафти на ЗАТ "Укртатнафта".

Полтавська обласна державна адміністрація стурбована зниженням рівня переробки нафти на ЗАТ "Укртатнафта" (місто Кременчук, Полтавська обл.). Як передає УНІАН, про це журналістам повідомив начальник управління промисловості і розвитку інфраструктури Полтавської ОДА Тарас Ткаченко.

"Раніше ”Укртатнафта” переробляла на добу близько 16-17 тисяч тонн нафти. Тепер, через припинення постачань нафти з Татарстану, з 19 жовтня підприємство переробляє на добу лише 6-7 тисяч тонн української нафти", - повідомив Тарас Ткаченко. Він також додав, що української нафти, яка використовується разом із сировиною, одержаною з Татарстану для виробництва пального, замало, аби забезпечити стабільну роботу підприємства.

Як відомо, Павло Овчаренко, поновлений за рішенням суду на посаді голови Правління ЗАТ "Укртатнафта” (Кременчуцький НПЗ, Полтавська обл.) і який приступив до роботи в компанії 19 жовтня, заявив 23 жовтня, що на сьогодні підприємство одержує українську нафту за контрактом з ВАТ ”Укрнафта”.

”Підприємство працює на понижених режимах, оскільки трубопровід зупинений російський, підприємство одержує на сьогодні українську нафту за прямим контрактом з ”Укрнафтою”, - сказав він.

Нагадаємо, у понеділок, 22 жовтня, прес-секретар російської компанії ”Татнафта” Рустам Рафіков заявив, що ”Татнафта” припинила постачання нафти на ”Укртатнафту”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: