Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На весіллі у Рівненській області отруїлись 39 гостей, зокрема 8 дітей

На святкуванні було 100 осіб.

У селищі міського типу Мізоч Рівненської області з ознаками харчового отруєння шпиталізовано 39 осіб, зокрема 8 дітей. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

"15 липня до інфекційного відділення Здолбунівської районної лікарні з ознаками харчового отруєння шпиталізовано 39 осіб (з них 8 дітей), які перебували на весіллі в кафе в смт Мізоч. Всього кафе відвідало близько 100 осіб. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 липня повідомлялося, що в Одеській області в спортивно-оздоровчому дитячому таборі "Медик-2" сталося масове отруєння дітей. У всіх дітей були однакові симптоми: блювота та висока температура. Пізніше стало відомо, що отруїлися 60 осіб, з них 54 діти. П'ятеро дітей досі залишаються в лікарні. Їхній стан задовільний.

16 липня лікарі повідомили, що діти захворіли на дизентерію.

ВідеоЛікарі встановили хворобу, яка спричинила масове отруєння дітей на Одещині

Це дизентерія. На кухні табору "Медик 2" у Сергіївці виявили численні порушення. Забрудненою виявилася і питна вода. Що з цього стало безпосереднім джерелом інфекції - фахівці ще з'ясовують. Тим часом табір працює і надалі. Там залишається понад cотня дітей - від 7 до 15 років.

Лікарі встановили хворобу, яка спричинила масове отруєння дітей на Одещині

Залиште свій коментар

Вибір редакції