На весіллі в Буковині несвіжими тортами та м'ясом отруїлося 23 людини

На Буковині до лікарень з ознаками харчового отруєння госпіталізовані 23 особи, які погуляли на весіллі.

Під час проведення епідеміологічного розслідування встановлено, що ймовірною причиною отруєння 23 людей на весіллі на Буковині стали страви домашнього приготування.

Про це заявив начальник Головного управління охорони здоров’я ОДА Ігор Шкробанець.

За його словами гості свята отруїлися тортами домашнього приготування зі сметанним кремом, смаженими курячими стегнами та м’ясним рулетом, при виготовленні яких була порушена технологія приготування.

Наразі, всіх хворих шпиталізовано в інфекційні відділення Глибоцької та Сторожинецької центральних районних лікарень, де їм надають медичну допомогу.

Фахівці санітарно-епідеміологічної служби та лікувальної мережі проводить активне виявлення хворих через проведення подвірних обходів, шпиталізація виявлених хворих, дезінфекційні заходи в осередках, санітарно-освітня робота серед населення.

Результати бактеріологічного та вірусологічного дослідження матеріалу від хворих та осіб, причетних до приготування їжі, дослідження харчових продуктів, змивів, питної води в процесі обробки.

Ситуація є на контролі обласної санітарно-епідеміологічної станції та Головного управління охорони здоров’я.

Нагадаємо, протягом 14-15 липня у Чернівецькій області до інфекційних відділень лікарень Глибоцького та Сторожинецького районів із ознаками харчового отруєння госпіталізовано 23 людей, зокрема трьох дітей, які 12 липня були на весіллі в селі Йорданешти Глибоцького району.

Читайте також:

Разом з фруктами влітку можна підчепити кишковий грип

Українські санаторії піддали тотальній перевірці

У Мукачевому неякісними тістечками отруїлися 22 людини

На Львівщині діти масово отруїлись через дизентерію в кухарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: