На виборах Симоненко позбавлятиметься "помаранчевих безумців"

Петро Симоненко заявив, що одним із завдань КПУ на місцевих виборах 31 жовтня буде очищення органів влади від "помаранчевих безумців".

Глава Компартії України Петро Симоненко заявив, що одним із завдань КПУ на місцевих виборах 31 жовтня буде очищення місцевих органів влади від "помаранчевих безумців".

"Наша позиція, Компартії, полягає в тому, що треба очистити місцеві органи самоврядування від помаранчевих безумців", - сказав він, повідомила прес-служба КПУ.

"Місцеві органи потрібно очистити від тих, хто проводив політику, яка й привела до плачевних результатів, які ми мали на початку року", – підкреслив Симоненко.

Він додав, що завдяки місцевим виборам мають збільшитися повноваження місцевих органів влади через зміну якості представників територіальних громад, які відстоюватимуть їхні інтереси у центральних органах влади.

Нагадаємо, раніше комуніст Леонід Грач (якого Симоненко назвав "політичним штрейкбрехером") заявив, що Партія регіонів на місцевих виборах у Криму буде використовувати адмінресурс і намагатиметься фальсифікувати результати.

Він назвав кримську владу "завізною командою, яка пішла на те, щоб дискредитувати всю політичну систему, щоб напередодні виборів домінував адміністративний і фінансовий ресурс", а також охарактеризував її представників, як "покидь".

Читайте також:

КПУ: російську мову хочуть витіснити бідним і грубим російсько-галичанським суржиком

Комуністи встановлять на Луганщині три пам'ятники Леніну

День Жовтневої революції знову стане державним святом

КПУ: макіївська покидь вирішила провести вибори з битою в руках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: