На виборах в Південній Осетії проголосувала більшість виборців

Ці вибори стали першими після визнання Росією незалежності Південної Осетії.

Явка на парламентських виборах в Південній Осетії, за даними на 14.00 за московським часом, склала 59,88%.

Вибори відбулися, повідомила голова ЦВК республіки Бела Плієва.

За місцевим законодавством, вибори визнаються такими, що відбулися за явки 50% плюс один голос.

Як сказала Плієва, явка в Джавському районі (куди приписані також закордонні дільничні виборчі комісії) склала 83,49%. Явка на дільницях, розташованих за кордоном, склала 48,63%.

У Знаурському районі республіки проголосували 57,73% виборців, а Ленінгорському районі - 43,3%. У Цхінвальському районі явка становила 59,24%, а в самій столиці Південної Осетії - 46,71%.

За словами Плієвой, в Цхінвалі порівняно низька явка пояснюється тим, що жителі столиці, як правило, йдуть на дільниці для голосування в другій половині дня.

Присутні на виборах спостерігачі, зокрема з РФ і країн ЄС, поки не повідомляли про які-небудь порушення в ході голосування.

За даними МЗС Південної Осетії, в ЦВК республіки на вибори акредитовані 110 іноземних спостерігачів, що представляють понад 20 країн світу.

За місця в 34-місцевому парламенті республіки борються чотири партії - Комуністична партія Південної Осетії (23 кандидати); партія влади "Єдність", яка має більшість в нинішньому парламенті (34 кандидати); опозиційна Республіканська соціалістична партія "Фідібаста" ("Вітчизна", 10 кандидатів) і Народна партія Республіки Південна Осетія (26 кандидатів).

Ці вибори стали першими після визнання Росією незалежності Південної Осетії. Тбілісі оголосив голосування незаконним і таким, що суперечить суверенітету Грузії.

Голосування проходить за пропорційною системою. У списках зареєстровані 52 тисячі 436 виборців.

Читайте також:

У Південній Осетії проходять вибори до парламенту

Більш ніж 90% південноосетинців стали громадянами Росії

Південна Осетія віддала Росії військові бази на 99 років

ООН не включила Абхазію до складу Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: