На виборчих дільницях українці матюкаються і рвуть бюлетені

Лише у Сумській області 73-літній чоловік порвав 10 чистих бюлетенів, розсердившись, що йому не дозволили допомогти проголосувати дружині.

У Дніпропетровській і Миколаївської областях нетверезі виборці на дільницях порвали свої бюлетені для голосування. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема, у Нікополі Дніпропетровської області 54-річний нетверезий чоловік прийшов голосувати на виборчу дільницю й порвав свої бюлетені, використовуючи при цьому нецензурну лексику.

Чоловіка, який таким чином пояснив невдоволенням виборчим процесом, затримали та доставили до Нікопольського міськвіділу.

Ще одного нетверезого виборця затримала в Миколаївській області в той час, як він намагався вкинути в урну для голосування порвані ним бюлетені.

Водночас у Сумській області 73-літній чоловік порвав 10 чистих бюлетенів, виданих йому і його дружині.

За інформацією МВС, першою в кабінку для голосування зайшла дружина пенсіонера, але проголосувати не змогла через поганий зір, тому покликала на допомогу чоловіка.

Чоловік хотів допомогти своїй дружині, але йому заборонили спостерігачі. Тому пенсіонер зопалу порвав і свої бюлетені, і своєї дружини.

Читайте також:

Янукович наказав годувати виборців і поїти їх чаєм

На Тернопільщині за голос пропонують по 100 грн та "сто грам"

В Україні - перші місцеві вибори за нової влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: