На виборчих дільницях виявили ручки з чорнилами, що зникають

У кількох регіонах у виборчих кабінках виявили ручки з чорнилами, що зникають.

Під час голосування на другому туру виборів президента на дільницях у різних регіонах країни виявили ручки, підписи від яких зникають через кілька хвилин після нанесення.

За словами спостерігача на виборчій дільниці у Білій Церкві, вона виявила на своїй дільниці кілька ручок з чудо-чорнилами.

"Я пройшла по кабінкам, і ось кожною ручкою яка лежала в кабінці – я прописала. І ось – перша зникла, п’ята зникла", - розповіла жінка.

До вечора у Білій Церкві виявили щонайменше 24 дільниці, де підклали ручки з чорнилом, що зникає. На цей момент відомо про такі випадки в Одеській області, на Луганщині та в Криму.

Не обійшлося і без інших порушень. У Тернополі сотні людей отримали запрошення проголосувати за кордоном. У якій саме країні - не уточнялося, але в запрошенні зазначили, що для участі у виборах достатньо мати закордонний паспорт.

У цьому вбачають джерело для фальсифікацій: "За умови, якщо би ще один Зелінка Назар був в Тернополі , то я би міг прийти і за того проголосувати, і за себе. І ніхто би не вичислив", - розповів тернополянин Назар Зелінка.

Тернопільська виборча дільниця одержала 200 таких запрошень. Надіслати нові запрошення в окружкомі відмовилися.

У Миколаєві мешканці міста впродовж дня отримували телефонні дзвінки, де голос, записаний на плівку, представлявся представником штабу Януковича. Голос на записі радив під час голосування ставити у бюлетені дві позначки. "Плюс" - навпроти прізвища Янукович, "мінус" – навпроти Тимошенко. Такий бюлетень вважається недійсним, нагадують у виборчкомах.

Щоби знайти, звідки надходять дзвінки, штаб Януковича звернувся до суду, той зобов`язав телефонну компанію надати інформацію про місце, з якого телефонували.

Правоохоронці встановили - телефонним агітатором виявився житель Миколаєва, який має бізнес пов'язаний із комп’ютерними технологіями.

На Дніпропетровщині правоохоронці затримали трьох людей, які різали колеса мікроавтобусів, що мали підвозити виборців на дільниці. Автобуси нібито замовило керівництво обласної спілки ветеранів.

Станом на 12.00 годину було пошкоджено 30 автобусів, повідомив голова Дніпропетровської обласної організації ветеранів України Станіслав Шевченко.

Тим часом із деяких інших областей України повідомляють про факти масового підвезення виборців до дільниць.

Чи не найпоширеніше порушення дня - прихована агітація. Наприклад, Львів завішений білбордами одного з кандидатів. Білборди з нагадуванням про одного з кандидатів були помічені в Києві.

Чи вплинуть зафіксовані порушення на результати виборів, більшість міжнародних спостерігачів ще не визначилися.

Читайте також:

За всіма екзит-полами переміг Янукович

Турчинов: висновки про переможця робити зарано

Партія регіонів оголосила Януковича президентом України

Національний екзит-пол: Янукович - 48,7%, Тимошенко - 45, 5 % 

ВідеоМВС виявило ручки із зникаючим чорнилом

ВідеоНа межі фолу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: