На місцеві вибори не вистачає більше 300 мільйонів

Через брак коштів не вдалося модернізувати електронну систему "Вибори". Також під загрозою своєчасна виплата зарплат членам ТВК.

На проведення місцевих виборів не вистачає більше 300 мільйонів гривень. Про це заявила заступник голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна.

"На сьогоднішній день ми виходимо на 302 млн грн дефіциту бюджетних коштів, які повинні бути виділені як субвенції для місцевих бюджетів", - сказала вона.

"Тобто 620 тис. членів ДВК і 216 тис. членів ТВК можуть не отримати вчасно своїх зарплат", - додала Усенко-Чорна.

Крім того, за її словами, ЦВК не вдалося модернізувати електронну систему "Вибори", "а без автоматизованої обробки даних вкластися у встановлений законом чотириденний термін буде вкрай складно".

"Обсяг роботи колосальний: відсіяти двійників, перевірити, чи не включена одна і та ж особа до складу різних комісій, що траплялося раніше досить часто. Та й рівень підготовки документів, швидше за все, буде залишати бажати кращого. Тому в умовах гострого цейтноту існують серйозні побоювання, що окремі виборчі процедури і навіть цілі етапи виборчого процесу будуть здійснюватися із запізненням", - сказала Усенко-Чорна.

Нагадаємо, виборча кампанія в Україні розпочнеться в суботу, 11 вересня. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центральної виборчої комісії 3 вересня.

Читайте також:

Виборча кампанія в Україні стартує 11 вересня

ЦВК не вичистить перед виборами мертві душі

Новий закон про місцеві вибори набув чинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: