На вибори є гроші тільки у Ющенка

Ющенко тягне з парламентськими виборами до весни, оскільки тоді тільки партія "Наша Україна" з грошима зможе вийти на вибори. У всіх інших грошей не буде.

Весною гроші на президентську кампанію будуть лише у Віктора Ющенка і його політичної сили. Такий прогноз робить президент Аналітичного центру "Академія", екс-глава Держкомітету підприємництва України Олександра Кужель.

"Я б рекомендувала всім партіям, у тому числі і Партії регіонів, дуже серйозно до цього поставися (до коливання валютних курсів на українському ринку), оскільки весною тільки партія "Наша Україна" і президент з грошима зможуть вийти на вибори. Всі інші будуть з нульовою капіталізацією. У них взагалі не буде грошей", - заявила вона в ході "круглого столу" в середу в Києві.

Крім того, Кужель підкреслила, що "курс валюти на сьогоднішній день є абсолютно неадекватним і абсолютно корупційним. І на це обов'язково повинна відповісти Генеральна прокуратура України".

Разом з тим, вона повідомила, що вона на чолі з підприємцями неодноразово зверталася до глави Ради національної безпеки і оборони Раїси Богатирьової щодо вживання заходів з врегулювання ситуації, яка склалася на міжбанку.

"Тобто цю ситуацію знають давно і тому питання курсу національної валюти є не тільки важливим для економіки, яка жорстко прив'язана до долара, але і для всієї країни, зокрема для підприємництва", - підкреслила Кужель.

Раніше Віктор Янукович заявляв, що Партія регіонів виступає за одночасне проведення дострокових президентських і парламентських виборів, і можливо, весною. У свою чергу Віктор Ющенко виступає проти дострокових президентських виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: