Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На відновленій ділянці залізниці на Одещині знову повністю перекривають рух

Через залізничну аварію пасажири повернули півтисячі квитків

На місці масштабної залізничної аварії на Одещині вже курсують потяги. Ремонтникам вдалося відновити рух неподалік станції Веселий Кут, де напередодні з рейок зійшлии 14 вагонів вантажного потягу із зерном та міндобривами, йдеться в ТСН.12.00.

Ремонтні роботи тут ведуть вже майже добу. Поки що усі потяги спрямовують лише однією гілкою. Але за повідомленням «Укрзалізниці», поїзди вже рухаються без затримок. Щоправда, попереджають залізничники, за годину рух  доведеться знову зупинити.

«Ми сьогодні о 12 годині 50 хвилин беремо вікно між поїздами до 16 годин. Заганяється сюди кран на залізничному ходу з відновлювального потягу Подільського і будемо організовувати підйом всіх цих вагонів», - каже головний ревізор з безпеки руху Рудольф Мелкумян.

Відео На місці масштабної залізничної аварії на Одещині почали курсувати потяги

Напередодні на Одещині зійшов з рейок вантажний потяг. 14 перекинутих вагонів паралізували рух на ділянці повністю. До 17 години залізничники обіцяють замінити усі пошкоджені рейки та вивести пошкоджені вагони.

На місці масштабної залізничної аварії на Одещині почали курсувати потяги

Через аварію 16 потягів сьогодні рухались із значним запізненням. Затримка коливалась від 3 до 8 годин. Пасижири це відчули на собі. Є інформація, що через затримку руху та скасовані рейси люди повернули біля 500 квитків. Пасажири спочатку дуже обурювалися, коли ж дізнавались, яка масштабна аварія сталась, до затримки руху ставились з розумінням.

До 17 години залізничники обіцяють замінити усі пошкоджені рейки та підняти пошкоджені вагони. Лежати залишаться лише зелені зерновози. Їх розвантажать і поставлять на рейки, аби відтранспортувати своїм ходом.

Поки розглядають дві ймовірні причини аварії: це зношеність рейок та несправність одного з вагонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції