На вихідних у квартирах киян включать опалення

Що стосується закладів соціальної сфери, то на сьогоднішній ранок заклади освіти підключені на 96%, заклади охорони здоров’я – на близько 90%.

У мерії Києва обіцяють за вихідні підключити до теплопостачання весь житловий фонд столиці.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов 8 жовтня доручив усім управлінням, ЖЕКам, районним адміністраціям та іншим відповідним підрозділам включитись до роботи з підключення тепла у будинки киян.

"Ми з "Київенерго" домовились, що підключення буде організовано і в суботу та неділю. Разом з управліннями, ЖЕКами вони організують таку роботу. Тому прошу в суботу та неділю в такому режимі працювати керівників районних адміністрацій, щоб ми разом змогли оперативно реагувати на ситуацію, якщо цього вона буде потребувати. На кінець вихідних днів у нас завдання подати (тепло), усе місто забезпечити теплом", - сказав Попов.

Як інформувалось на колегії, підключення житлового фонду було розпочато ще вчора. В основному це відбувалось по Дарницькій ТЕЦ. Сьогодні більш активно буде включатись житловий фонд, який теплом забезпечує "Київенерго".

Що стосується закладів соціальної сфери, то, за даними мерії, на сьогоднішній ранок заклади освіти підключені на 96%, заклади охорони здоров’я – на близько 90%.

Попов доручив до обіду обстежити всі об’єкти соціальної сфери, що залишилися ще не підключеними. І якщо будуть виявлені якісь причини, які перешкоджають подачі тепла, швидко їх ліквідувати, щоб до кінця сьогоднішнього дня було завершено підключення по всіх об’єктах як галузі освіти, так і охорони здоров’я та інших соцоб’єктів.

Як повідомлялося, у Києві енергетики очікують росту тарифів на теплопостачання у зв'язку з тим, що уряд затвердив нову методику розрахунку втрат теплової енергії, що постачається населенню. Це може спричинити ріст тарифів на тепло на 15%.

Читайте також:

В київській лікарні мерзнуть пацієнти

Рада відмовилась зупинити підвищення комунальних тарифів

Уряд доручив негайно розпочати опалювальний сезон

У столиці розпочався опалювальний сезон

ВідеоНа вихідних у квартирах киян включать опалення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: