Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині блискавка пронизала з голови до п'ят пастуха в полі

Людина загинула миттєво на очах у рідних.

У Вінницькій області блискавка вбила чоловіка. Він разом із дружиною та тестем пас череду за селом, коли зненацька почалася злива з градом та грозою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сховатися пастухам у чистому полі було ніде, а додому вони не побігли, адже боялися залишити худобу. Одна з блискавок влучила 48-річному чоловікові просто в голову – він помер на місці.

ВідеоНа Вінниччині блискавка вбила чоловіка

Чоловік з дружиною та тестем пасли череду за селом, коли зненацька почалася злива з градом та грозою. Сховатися пастухам у чистому полі було ніде, додому не побігли, бо боялися залишити худобу. Одна з блискавок влучила 48-річному чоловікові просто в голову. Він помер на місці. Рідних, які стояли неподалік, розряд не зачепив. Вони розповіли: чоловік дуже боявся грози, тож щойно почув грім, вимкнув мобільний. Знав, що треба знайти заглиблення в землі і лягти, але просто не встиг. 

На Вінниччині блискавка вбила чоловіка

Рідних, які стояли неподалік, розряд не зачепив. Вони розповіли, що чоловік дуже боявся грози, тож щойно почув грім, вимкнув мобільник. Він знав, що треба знайти заглиблення в землі і лягти, але просто не встиг цього зробити.

"Підбіг до нього родич, бо разом пас, і побачив, що він вже синій. Дуже трудящий, багато худоби тримали, ще двоє діток є", - характеризує загиблого сусідка Галина Бойко. "Потрапив дуже великої потужності заряд. Місце, де пройшов струм через тіло тієї людини, було повністю спечене від голови до стопи", - розповів судово-медичний експерт Юрій Іванов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції