Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині хрещений батько напоїв маленьких дітей горілкою

Дорослі винуватять один одного, а медики ледве врятували малечу в реанімації.

У Вінницькій області чоловік почастував похресників віком 8 і 5 років горілкою. Братиків Артема та Ігоря ледве живих забрали до реанімації з алкогольним отруєнням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я коли запитувала, хлопчики, чому пили горілку, хто це вам давав? Це дав нам хресний батько. А де ваші батьки були? Вони лежали п’яні", - розповіла заступник головного лікаря Тульчинської ЦРЛ Галина Петрунька. Братики підтверджують, що випили по дві чарки горілки. "Гірка була. Ми не просили", - кажуть вони. За словами медиків, нині загрози життю дітей немає, але ті щонайменше 50 грам горілки могли закінчитися фатально. "Це багато. Буває, і десять грам багато", - каже лікар.

ВідеоДвоє хлопчиків потрапили до реанімації після того, як хрещений напоїв їх горілкою

На Вінниччині хрещений батько пригостив двох маленьких братиків горілкою. Поки батьки п’яні спали вдома, 5-річний Артем та 8-річний Ігор пішли з хресним у магазин, та замість солодощів чоловік купив пляшку оковитої і запропонував випити. В результаті - діти - в реанімації.

Двоє хлопчиків потрапили до реанімації після того, як хрещений напоїв їх горілкою

Хрещений батько Богдан Войтко заперечує, що споював малечу, і твердить, що дітям наливали рідні батьки. "Вони пили з батьками. Грам 200-300 кожен", - каже він. Натомість батько винуватить кума. "Він із дітьми пішов в магазин. Вона мене розбудила, малі почали блювати. Вона викликала швидку. Коли поліція привезла його, був готовий вбити його", - запевняє Микола Пащенко.

Маленькі Артем та Ігор тимчасово живуть у центрі реабілітації, куди їх поселили працівники соціальної служби після виписки братиків із лікарні. "Діти перебувають у тяжкому емоційному стані, в них підвищенна тривожність, імпульсивність, вони дуже налякані", - твердить практичний психолог центру соціально-психологічної реабілітації дітей Світлана Чумакова. 

Тим часом чиновники досліджують питання, як таке могло трапитися, бо й без випадку з горілкою батьків уже мали б позбавити прав опіки. В обласній соцслужбі винуватять у бездіяльності районну владу, бо тамтешні чиновники приховали від них інформацію. "Я сьогодні не можу знати, можливо, таких сімей в області є ще 50, а можливо 100. Ми будемо окремо розбиратися", - пояснила начальник обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Дорош. Поки перевірка не закінчиться, діти залишатимуться в соціальному центрі. Правоохоронці ж за неналежне виконання батьківських обов’язків склали на батьків та хрещеного адмінпротокол. За споєння неповнолітніх їх покарають хіба штрафом або громадськими роботами.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції