На Вінниччині облили кров’ю одного з міських голів через Кримський міст

На Вінниччині облили кров’ю одного з міських голів через Кримський міст

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Вінниччині облили кров’ю одного з міських голів через Кримський міст

Вінниця.Info

Активісти звинувачують його у співпраці з державою-агресором.

Міського голову населеного пункту Гнівань Вінницької області Володимира Кулешова невідомі облили кров’ю через начебто постачання матеріалів Росії для будівництва Кримського мосту.

Подія сталася 2 жовтня, повідомляє місцеве видання "Вінниця.info". Під час інциденту невідомі вигукнули, що "не дадуть торгувати на крові наших захисників".

Сам Кулешов стверджує, що місцеве підприємство "Гніванський кар’єр" жодного зв’язку з побудовою Кримського мосту не має, а також не має жодних угод із Росією.

"У них є продаж сировини в Молдову, Придністров'я, Україну, Білорусь. В Росію вони перестали продавати щебеневу продукцію. Але кожен, хто купить щебеневу продукцію в Україні, може укласти угоду з російською компанією. Договорів поставки і прямих поставок до Російської Федерації "Гніваньский кар'єр" не має", - запевняє чиновник.

Активісти ж вважають, що Кулешов говорить неправду.

"На мою думку, молодих людей надихнуло наше розслідування про діяльність "Гніванського кар'єру", який продавав сировину для будівництва Кримського мосту", – розповідає активіст Андрій Вербецький.

У поліції зазначили, що за фактом подій, що стались в кабінеті міського голови, відкрито провадження за ч. 2 ст. 296 ККУ.

Наступна публікація