Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині підлітки виловили у річці людську ногу: як пакет з рештками опинився у воді

У лікарні одній з пацієнток провели операцію.

У містечку Ладижин на Вінниччині двоє підлітків виловили з річки людську ногу. Пакет із рештками плавав у воді. Як він там опинився і що виявили правоохоронці, у сюжеті ТСН.19:30. 

13-річний Дмитро виловив з води людську ногу, коли рибалив з другом, Гачок зачепився за великий пакет, який хлопці дотягли берега. "Мій друг побачив частину ноги, а я пальці на нозі. Дуже перелякався", - каже школяр Дмитро Іщук.

Підлітки подзвонили до поліції. На місце прибули відразу кілька патрулів. Версію вбивства відкинули, бо, кажуть, невідомий хірург діяв надто професійно. "Характерні ознаки були: рівно відрізана кістка. Під час провдення оперативних заходів було встановлено, що в місцевій лікарні була нещодавно проведена операція: одній із місцевих жительок було видалено хірургічно ногу", - каже заступник начальника Ладижинського відділення поліції Сергій Бойко.

У лікарні поліції розповіли, що 84-річну пацієнтку довго лікували, але після того, як у неї почалася гангрена, то наважилися на ампутацію. Ввечері відрізана нога просто зникла. Підозра, кажуть, одразу впала на родичів жінки. Вони сказали, що що забрали і захоронять.

Відео Двоє підлітків на Вінниччині виловили з річки людську ногу

Пакет із рештками просто плавав у воді. Коли хлопці відкрили його -  перелякалися і кинулись навтьоки, але потім зателефонували до поліції. Що з’ясували правоохоронці – ТСН дізнавалась.  

Двоє підлітків на Вінниччині виловили з річки людську ногу

Дружина сина пацієнки каже, що ампутовану ногу лікарі їм дали свідомо. "Лікар сказав, звернетесь в ритуальне бюро, заплатите 300 гривень, вони заберуть і утилізують", - каже невістка пацієнтки Ірина Кайгулова.

Але в ритуальній службі за свої послуги попросили вдвічі більше.Тож чоловік не довго думаючи, викинув пакунок з маминою ногою у річку. "Він тоді сам був в шоці, випив і оце видно так получилось", - каже жінка. 

У поліції до лікарів претензій не мають, бо вони мали повне право віддати ампутовану кінцівку родичам. Сина пацієнтки покарають за забруднення річки. Штраф від трьох до семи неоподаткових мінімумів.

Аби в подальшому не шокувати рибалок, лікарі збираються купити міні-крематорій. Тоді ампутовані кінцівки родичам вже не видаватимуть, а спалюватимуть їх на території лікарні відразу після операції. 

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції