На Вінниччині сусіди побили підлітка за те, що він зауважив не смітити у під’їзді

Дата публікації
Перегляди
7978
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Вінниччині сусіди побили підлітка за те, що він зауважив не смітити у під’їзді

Фото: скриншот з відео

У підлітка переламаний ніс і забої.

На Вінниччині 16-річного хлопця побили сусіди. Він зробив зауваження дорослим, бо ті смітили у під’їзді. За це вони накинулись на ньогоз кулаками, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За зауваження у під’їзді Антон отримав роз’юшений ніс та закривавлене обличчя. За його словами, біля квартири на нього напала 40-річна сусідка та її співмешканець. Його спочатку душили, а потім почали бити.

"Він мене душив. Я аж підняв ноги і після того, ставить мене на землю і б'є по носі. Я падаю, а вони руками і ногами починають бити", - згадує постраждалий. 

На крик збіглись сусіди, подзвонили матері на роботу і викликали швидку. У лікарні в Антона діагностували забої та перелом носа зі зміщенням. "Носова кровотеча - це загроза життю, якщо є травма на шиї. Міг бути набряк гортані, дитина могла захлинутися кров'ю. Дитина могла загинути", - каже лікар-травматолог Олена Губенко.

Невідомі побили 16-річного хлопця за зауваження не смітити у під'їзді

Невідомі побили 16-річного хлопця за зауваження не смітити у під'їзді

Біля квартири, де живе хлопець, досі кров на стінах та підлозі. Мати каже, що з сусідкою в неї давно неприязні стосунки. "Вона сказала, що мене заріже, що я жити тут не буду, квартиру спалить. Вона мене і за барки брала, дитина мене захищала", - каже мати Антона Галина Томасюк.

Мешканці цього будинку підтверджують, що жінка конфліктна. Мовляв, умисно робить шкоду у під’їзді: обдирає стіни, а під двері виливає нечистоти. Усе, аби спровокувати сусідів. "Людина трохи неадекватно себе веде. Подивіться на наш поїзд - це діла цієї жінки", - каже сусідка Таїса Мулярчук.

Фігурантка скандалу Оксана напад на хлопця категорично заперечує. Натомість у поліції кажуть, що від жінки є багато заяв. 

За фактом побиття підлітка відкрили провадження. Поки що справу розслідують за статтею про легкі тілесні ушкодження. У разі доведення провини сусідам загрожує 800 гривень штрафу. "Залежно від ступеня важкості тілесних ушкоджень, буде прийнято рішення про кваліфікацію вчинку", - каже начальник Іллінецького відділу поліції Олег Паламаренко 

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7978
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація