Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині священик зламав палець парафіянці і вигнав її з храму

Жінка тепер позивається на панотця до церковного та цивільного судів.

Прийшла до церкви на молитву, а вийшла з поламаною рукою – на Вінниччині священик вигнав із храму парафіянку, а коли та почала пручатися, начебто застосував силу і зламав їй палець. Жінка впевнена, що це помста, бо вона розповідає в церкві, що панотець двічі одружився, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рука на підв’язці, два пальці в гіпсі – Ніна Купрійчук у неділю, як завжди, прийшла на службу до церкви, але отець Василь, з її слів, одразу виявив агресію. "Він схопив мене за руки. Став крутити руки, я вириватись. В церкві були люди, я стала кричати, бо став ломити пальці", - каже парафіянка. Після того, як парафіянку виштовхали з церкви, вона поїхала до травмпункту – там діагностували перелом. "Перелом основної фаланги другого пальця, без зміщення", - каже лікар-травматолог Ігор Куленко.

ВідеоНа Вінниччині парафіянка звинувачує священника, що той її вигнав із храму

Прийшла до церкви на молитву, а вийшла з поламаною рукою. На Вінниччині священик вигнав із храму парафіянку. А коли та почала пручатися, начебто, застосував силу і зламав їй палець. Жінка впевнена - це помста, бо вона розповідає в церкві, що панотець двічі одружився. Сам отець Василь звинувачення в насильстві відкидає.

На Вінниччині парафіянка звинувачує священника, що той її вигнав із храму

Не давала іншим вірянам ставити свічки на підсвічник, який сама подарувала храму – так пояснює причину конфлікту настоятель Василь Захарчук. Він переконує, що прихожанку не бив, а лише стримував, бо та кинулася на нього з кулаками. "Є в нас люди нові, вони не знають, що це ваші підсвічники, ви розказуйте їм. І вона мене кулаками в груди. Я її стримав трохи і попросив вийти на вулицю", - каже священик.

Пані Тетяна – свідок сварки. Їй теж забороняли підходити до нового підсвічника. "Царапалась, як кицька, це точно, я вам правду кажу. Зрозуміло, що хто схоче, щоб лице було пошкрябане. Батюшка взяв її за руки, каже: заспокойтесь", - каже Тетяна Голяченко. Однак сама постраждала вважає, що священик їй мститься, бо вона всім розповідає про його двоєженство – мовляв, отець Василь на Івано-Франківщині має матушку та дитину, а тут, у селі Вінницькі Хутори, завів іще одну жінку. У єпархіальному управлінні це підтверджують. "Він там найшов жіночку, і вони собі одружились, вона і ходить до церкви. Священик має бути мужом однієї жони, ну, не сумісно це", - каже священик Сергій Москалюк.

Що взяв гріх на душу, священик не приховує. Але каже, що матушка пішла від нього сама через безгрошів’я. "Коли я прийшов сюди і давали зарплату 400 гривень, я познайомився з жінкою і ми вирішили одружитись. Це моє особисте. Я знаю, що це мій гріх, моя біда", - пояснив настоятель храму Василь Захарчук.

Ніна Купрійчук разом із чоловіком написала скаргу до єпархії – просить, щоби поведінку священика розглянули на церковній раді. Готує подружжя і позов до суду. "Обов’язково в суд, за моральні збитки, за образи. Будемо судити, як людину, яка порушила закон України", - каже чоловік потерпілої Анатолій Купрійчук. У поліції вже відкрили кримінальне провадження. За завдання тілесних ушкоджень вірянці отець Василь може заплатити штраф або навіть потрапити за ґрати на два роки.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції