Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині відпочивальник витяг із басейну і "відкачав" 4-річну дитину, батьки якої пиячили неподалік

Усе могло закінчитися значно гірше, але й без того хлопчик дві доби пролежав у реанімації.

На Вінниччині чоловік урятував 4-річного хлопчика, який тонув у басейні, поки дорослі святкували поруч в альтанці. Кадри цього вчинку зберегли камери спостереження, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На запису видно, як один із чоловіків раптом стрімко пірнає і дістає вже непритомну дитину. "Я його побачив, він з маскою був. Один раз глянув, другий, бачу – не рухається. Зразу стрибнув", - каже відпочивальник Володимир Рудий. Хлопчик був синій і не дихав, але Володимир не розгубився – згадалися шкільні уроки першої допомоги. "Почав робити йому штучне дихання і масаж серця закритий. Коли він відкрив очі і почав плакати, то трохи легше стало", - розповів рятівник дитини.

Відео 4-річного малюка урятували з води, поки дорослі бенкетували неподалік

На Вінниччині чоловік урятував чотирирічного хлопчика, який тонув у басейні, поки дорослі святкували поруч в альтанці. За статистикою рятувальників, від початку сезону в Україні у воді загинуло майже півтисячі людей, зокрема 64 дитини. Про хлопчика, який уник смерті – далі.    

4-річного малюка урятували з води, поки дорослі бенкетували неподалік

Працівники бази викликали швидку, дитина дві доби провела у реанімації. "Стан ближче до задовільного, самопочуття добре, ознак дихальної недостатності немає", - каже завідувач пульмонологічного відділення Вінницької обласної дитячої лікарні Тетяна Птєєва. Мати хлопчика з журналістами спілкується неохоче – запевняє, що весь час була з дитиною, а як не помітила небезпеки, говорити уникає.

Жінка дійсно була на базі, підтверджують працівники закладу, але не поруч з басейном, а у закритій альтанці. Цю компанію запам’ятали, бо навіть коли дитину з мамою забрала швидка, гулянка продовжилась. "Пили, святкували день народження. А дитина без нагляду прийшла самостійно на дорослий бассейн", - каже адміністратор бази відпочинку Анна Редя.

Рятувальники ж закликають не залишати дітей самих у воді навіть на хвилину. "Дорослі мають бути в адекватному стані, не під впливом алкогольних напоїв", - застерігає інспектор відділу техногенної безпеки ГУ ДСНС у Вінницькій області Петро Кушнір. Проте біля води на відпочинку дорослі часто послабляють контроль. "Приїздять, як на басейн – мама з телефоном онлайн, пивко буває, за дітьми не дивляться", - визнає адміністратор бази відпочинку Анна Редя.

Фотогалерея На Вінничині на Дністрі дитина впала з кладки й нахромилася на штир (3 фото)

Цього разу недогляд за дитиною може не минутися так просто. "Є така стаття адмінкодексу – неналежне виконання обов’язків. Після того, як дитину випишуть з лікарні, будемо спілкуватися", - анонсував начальник Гніванського відділення поліції Володимир Василик. Якщо раніше працівники бази відпочинку сподівалися на увагу батьків, тепер пройдуть спеціальний інструктаж з першої допомоги. А чоловіка, який врятував хлопчика, номінуватимуть на премію "герой-рятівник року".

Раніше у річці Виспа неподалік селища Романів Житомирської області під час купання потонув 10-річний хлопчик. Подія сталася близько 17-ї години, діти гралися, стрибаючи у воду з висоти. У якийсь момент вони помітили відсутність одного з друзів і кинулись у водойму на пошуки.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції