Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині вовки-мутанти тримають у жаху кілька сіл

Люди навіть призначили грошові винагороди за вбитих хижаків.

Вовки не дають спокою жителям трьох сіл на Вінниччині. Хижаки настільки знахабніли, що не бояться заходити навіть на подвір’я селян, а місцеві бояться ходити вулицями і дітей самих із дому не випускають, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олександр Храпко не випускає худобу з хліва, а поки не засніжило, припинав біля двору, бо раз прийшов забирати – коза стоїть, а цап загризений. "Розірваний цап був, догори ногами лежав. Як самим ножем хтось обробив", - розповів житель Хоньківців. Фото решток тварини він показав мисливцям – ті ні миті не сумнівалися, що орудував вовк. Днями у полі поблизу села і сам зустрів хижака. "Вовк десь такий під 90 кілограм", - каже селянин. 

ВідеоЖителі трьох селищ бояться ходити вулицями через бродячих вовків

Сіроманці на Вінниччині. Вовки не дають спокою жителям трьох сіл. Хижаки настільки знахабніли, що не бояться заходити навіть на подвір’я селян. Місцеві вже бояться ходити вулицями і дітей самих із дому не випускають. Чому вовки прийшли до селян - спробували дізнатися кореспонденти ТСН.

Жителі трьох селищ бояться ходити вулицями через бродячих вовків

У сусідніх Нагорянах хижаки напали на теля. "Задню ногу всю відломало, а передні були, задушило", - розповів Анатолій Яцюк. Жителі налякані, бо  якщо вовки так осміліли, то можуть накинутися і на людей. "Тут діти маленькі ходять, і самим страшно ходити. Це не пес, що втече, від вовка що чекати?", - каже мешканка Хоньківців Юлія Кугаївська. Дітей самих на вулицю не випускають, а 5-річного Максима мама навіть не щодня у садок водить.

Чоловіки похапалися за зброю. Рушницю купив навіть Хоньківський сільський голова. "З’явився цілий виводок, видно, пара і четверо молодих, на снігу було видно – вовк, вовчиця і молодий одинак", - каже Сергій Побережник. Люди звернулися до єгерів і почали влаштовувати на вовків облави. Вже вдалося вполювати трьох. "Я стояв на номері, коли була облава, він на мене вийшов і я його добув. Він такий був кілограм 15, молодняк", - розповів єгер Іван Потурнак.

Фотогалерея Шокована білка і танго варанів. Обрані найкумедніші фото диких тварин (14 фото)

Останній  впольований звір виявився не звичайним хижаком, а мутантом – поміссю від схрещування вовка і собаки. Такі дуже небезпечні, бо безстрашно підбираються до людських обійсть. "Коли нема, як вовчиці відгуляти з вовоком, вона гуляє з собакою", - каже єгер Віктор Паламарчук. Але є й банальніша причина вовчого нашестя на села: у лісі сіроманцям просто не вистачає дичини. "Вовкові необхідно два кілограми м’яса щодня", - пояснив мисливствознавець Андрій Кравчук.

Для регулювання кількості за рік в області відстрелили 15 вовків. Так кажуть у вінницькому товаристві мисливців та рибалок. Але, вочевидь, цього недостатньо, тож  у Хоньківцях та Нагорянах за вбитих хижаків призначили винагороду по півтори тисячі гривень за голову.  

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції