На Вінниччині задля пошуку зниклих дітей задіяли собак і авіацію

Діти ховалися неподалік дому в кукурудзі.

На Вінничині протягом доби шукали двох зниклих дітей. Для пошуків задіяли десятки людей, поліцію із собаками та навіть літак, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вранці 10-річний Денис з молодшим братиком рушили в мандри. Вони бродили за селом увесь день, і не помітили, як стемніло. На одному з городів на околиці села діти побачили грядку кукурудзи. Тоді вирішили, що там і дочекаються ранку. Оскільки були дуже втомлені, кажуть, швидко поснули.

ВідеоСпали в кукурудзі: на Вінниччині поліція з собаками, люди та літак шукали зниклих дітей

Тим часом їхня мати оббігала все село в пошуках дітей. Ніч шукала самотужки, а на світанку підняла на ноги людей. Поліція з собаками та односельці нишпорили по лісосмугах і полях. Чуйний місцевий підприємець, не вимагаючи жодної плати, підняв у небо літак.

Діти чули, що їх кличуть, але не виходили з кукурудзи. На своєму городі їх побачила Валентина Лєтова. А наздогнали вже поліцейські, бо брати одразу кинулися навтьоки. "Тоді вже вони йдуть, повні очі сліз і хочуть плакати. Кажу: не плачте, лиш прийдіть додому і просіть у мами пробачення", - каже Лєтова.

Братики пояснили, що втікали, бо злякалися покарання. "Сказали, що боялися, що ви нас віддасте мамі, а вона нас буде бити. Запитав, чому вони пішли, кажуть, ми гралися допізна, потім не хотіли вже йти додому, бо думали, що мати буде їх сварити", - розповів дільничний інспектор Бершадського відділу поліції Олександр Десятник.

Жінка нікого не сварила – лише дякувала, що їй допомогли в пошуках. Вона самотужки виховує трьох дітей, працює. Тепер із мамою й малечею працюють психологи.

Раніше діти на Вінниччині закликали Барака Обаму врятувати місцеву копію Білого домуНа ремонт пам'ятки в Україні гроші знайти не можуть.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: