Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині розвантажили фуру з вівцями. Частина тварин загинула

Фуру розвантажили у Тульчині.

Овець, які два тижні були замкнуті у фурі в Чорноморську без їжі та води, доправили в місто Тульчин, що на Вінниччині, та розвантажили. Із 300 тварин загинули 54

Про це повідомляє волонтерська організація Animal-SOS-Одеса.

Триярусну фуру з вівцями з Чорноморського порту вивантажили в Тульчині на філії Ветсанзаводу, 28 жовтня, близько першої години ночі. Зранку на них чекає огляд ветеринара.

Всі вівці, крім однієї, перебували на двох нижніх ярусах.

Нагадаємо, через бюрократичну тяганину зачинена у фурі отара овець сиділа вже два тижні. Три сотні тварин з України експортували до Туреччини поромом, а коли покупець по них не приїхав, повернули додому. Втім, випустити з терміналу не можуть через заборону ветеринарів, ті кажуть, у Туреччині тварини могли підхопити небезпечні хвороби.

Згодом правоохоронці в Одеської області порушили кримінальну справу проти власниці овець, замкнених у фурі, за фактом жорстокого поводження з тваринами.

ВідеоФура із "замурованими" вівцями вирушила на підприємство з утилізації тварин

Бідолашні вівці, які змогли вижити два тижні без їжі і води у тісній фурі, прямують на Вінничину. Там розташоване підприємство з утилізації тварин . Вантажівку супроводжує машина з волонтерами. Зоозахисники не полишають надії урятувати ще живих овець. 

Фура із "замурованими" вівцями вирушила на підприємство з утилізації тварин

Залиште свій коментар

Вибір редакції