Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінничині школяр поглумився з могил: пошкодив 60 надгробків

Хлопця чекає огляд психіатрів.

На Вінниччині 14-річний підліток поглумився з надгробків на кладовищах. Учень восьмого кілька днів поспіль ходив на цвинтар і металевим хрестом штрикав у фото померлих. Поліцейські влаштували засідку і піймали його біля однієї з могил. Загалом пошкодив 60 могил, йдеться у ТСН.19:30.

Валентин Павлюк одним з першим побачив, що хтось поглумився з могили його матері. Потім роздивився: понівечені фото і на сусідніх надгробках. Після звістки про вандалізм на кладовищі селяни Корделівки звернулись до поліції. Дільничний із слідчими влаштували засідку. Вандала піймали одразу. 

Відео На Вінниччині 14-річний підліток поглумився з 60 надгробків

8-класник кілька днів поспіль ходив на цвинтар і металевим хрестом штрикав у фото померлих. Поліцейські влаштували засідку і піймали його просто на могилі. Чи відповість за скоєне, і хто відшкодує людям збитки - у сюжеті.

На Вінниччині 14-річний підліток поглумився з 60 надгробків

"Було затримано місцевого 14-річного жителя. Свої дії він вчиняв за допомогою двох металевих хрестів", - розказав заступник начальника слідчого відділу поліції Калинівського РВ Олександр Кулик.

Підліток приходив на кладовище зазвичай після школи. Трощив не лише фото на гранітних плитах, а й самі пам’ятники. Свої дії підліток пояснити не зміг.

Родина проблемна, кажуть у сільраді. "Сім'я неповноцінна. Батько з матір'ю розлучені. Чоловік виховує, якщо це можна назвати вихованням, самостійно. Вихованням переважно займається бабуся, бо батько у відрядженнях", - розказала Корделіський сільський голова Людмила Дудар.

Жінка каже, що підлітка на шкоді ловлять не вперше. "Якось заліз на дах будинку культури і там грався, танцював. Пошкодив дах. На батька було накладено адміністративне стягнення", - каже голова сільради. Педагоги пригадують і крадіжки у магазині, у школі. У дітей забирав кишенькові гроші. Шкільний психолог вважає, що восьмикласник так виливає свою агресію.

Батьків за неналежне виховання можуть позбавити прав. Соцслужби починають перевірку умов виховання і проживання. На хлопця чекає огляд психіатрів та психіатрична експертиза. Про пошкоджені могили до сільради надійшло 60 заяв. Хто відшкодує збитки - має вирішити суд.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції