Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На виставці зброї у Туреччині вперше показали новий український гранатомет

Дальність стрільби нової зброї становить від 70 м до майже 2 км.

На 13-й Міжнародній виставці військової техніки "IDEF-2017" у турецькому Стамбулі вперше показали новий переносний реактивний гранатомет виробництва українського конструкторського бюро "Луч".

Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", до складу якого входить бюро.

Гранатомет призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто та інше.), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), а також живої сили, яка перебуває на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

Дальність стрільби нової української зброї становить від 70 м до майже 2 км, дальність прямого пострілу - 600 м.

"Застосування нового оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу стрілка, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби", - йдеться у повідомленні.

На 13-й міжнародній виставці військової техніки "IDEF-2017" Україну представляє "Укроборонпром". На стенді представлено передові розробки українського оборонно-промислового комплексу - натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру "Фантом", бронетранспортери БТР-3Е1 та "Дозор-Б", БМ "Оплот", танкові двигуни та агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше.

Нагадаємо, 21 березня українські військові здійснили успішне випробування ракет, що були вироблені у кооперації підприємств ДК "Укроборонпром" та Державного космічного агентства України. Під час випробувань було здійснено перевірку системи керування ракетами та точності ураження цілей на максимальній дальності. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції