На виставці зброї у Туреччині вперше показали новий український гранатомет

Дальність стрільби нової зброї становить від 70 м до майже 2 км.

На 13-й Міжнародній виставці військової техніки "IDEF-2017" у турецькому Стамбулі вперше показали новий переносний реактивний гранатомет виробництва українського конструкторського бюро "Луч".

Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", до складу якого входить бюро.

Гранатомет призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто та інше.), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), а також живої сили, яка перебуває на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

Дальність стрільби нової української зброї становить від 70 м до майже 2 км, дальність прямого пострілу - 600 м.

"Застосування нового оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу стрілка, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби", - йдеться у повідомленні.

На 13-й міжнародній виставці військової техніки "IDEF-2017" Україну представляє "Укроборонпром". На стенді представлено передові розробки українського оборонно-промислового комплексу - натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру "Фантом", бронетранспортери БТР-3Е1 та "Дозор-Б", БМ "Оплот", танкові двигуни та агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше.

Нагадаємо, 21 березня українські військові здійснили успішне випробування ракет, що були вироблені у кооперації підприємств ДК "Укроборонпром" та Державного космічного агентства України. Під час випробувань було здійснено перевірку системи керування ракетами та точності ураження цілей на максимальній дальності. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: