На виїзді з Криму "Беркут" знущався над військовими та рився в їхніх речах - очевидці

На виїзді з Криму "Беркут" знущався над військовими та рився в їхніх речах - очевидці

Перші авто з українськими льотчиками з Бельбека перетнули адміністративний кордон о 5-й годині вечора.

Триває виведення українських військ із тимчасово окупованої території Кримського півострова. Наші вояки виходять на велику землю через пункт пропуску Чонгар на Херсонщині, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Близько 5-ї години вечора 28 березня адміністративний кордон на КПП Чонгар перетнули перші кілька легковиків із величезної колони, яка складається із чотирьох десятків автомобілів та двох автобусів. Ця колона від самого обіду їхала з Бельбека у напрямку материкової України.

Очевидці, які проїжджали повз, кажуть, що саме ці авто кримські вартові пропускали не без проблем:

"Робітники кримського спецпідрозділу "Беркут" шмонають, видно, що знущаються над військовослужбовцями. Риються в особистих речах, перевертають все. Ледь не обшивку знімають з автомобілів і копирсаються, шукають невідомо що. Тобто видно, що упереджене ставлення, що знущаються над нашими військовослужбовцями".

Відео Українські війська продовжують евакуацію з Криму

У цих авто їхали зі своїми родинами військові з розташування 204-ї авіаційної бригади тактичної авіації, яка дислокувалася у Бельбеку і якою командує полковник Юлій Мамчур. Очевидно, що саме цей факт викликає таку неприховану агресію у кримських вартових на блокпосту.

Про одну з таких неприємних ситуацій розповів керівник штабу авіаційної ескадрильї 204-ї бригади тактичної авіації Єгор Горбачов.

"Щойно у нас виявили елементи льотного спорядження, льотного майна, наш автомобіль було повністю досліджено і було вилучено майже все льотне майно, льотна документація - все, що пов'язане з військовою справою. Аргументовано було тим, що те, що лишилося на території Криму, є майном Російської Федерації", - розповів Горбачов.

Всі автомобілі колони мали зібратися у наметовому містечку у селищі Чонгар, а звідти вирушити до Миколаєва, де на базі 299-ї бригади тактичної авіації офіцери та солдати-контрактники отримуватимуть приписи щодо подальшого проходження служби та розумітимуть, де найближчим часом житимуть їхні родини.

Із 700-т військовослужбовців 204-ї бригади виїхати на материк вирішили близько двох сотень осіб.

Водночас розмови про виведення української військової техніки поки що не підтверджуються у реальності.

Як повідомлялося раніше, на Херсонщині російські військові розібрали частину барикад і відвезли поближче до Криму. Водночас українські війська зміцнили свої позиції, а на Арабатській стрілці перенесли свої пости на 300 м ближче до Криму.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів