Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На військовому складі біля Ічні щосекунди лунає два-три вибухи

З Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

На військовому арсеналі біля Ічні на Чернігівщині з ночі лунають вибухи. Щосекунди стається два-три вибухи.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"До локалізації надзвичайної ситуації на 6-му арсеналі залучено 1 штатний пожежний танк ГПМ-54, ще 4 пожежних танки заплановано та найближчим часом будуть доставлені та посилять заходи з локалізації. Також працює 1 автоцистерна на базі автомобіля КАМАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ", - ідеться в повідомленні.

З Ічні та найближчих населених пунктів евакуювали близько десяти тисяч осіб. Зокрема, особовий склад арсеналу та жителів, які проживають на адміністративній території арсеналу, евакуювали до села Буди (за попередніми підрахунками близько 860 осіб).

До евакуації населення залучили понад 20 автобусів Ічнянської райдержадміністрації, також допомагають волонтери.

Фотогалерея Евакуація людей через вибухи на військовому арсеналі в Ічнянському районі на Чернігівщині (4 фото)

Жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних сил України та місцевого населення немає. Матеріальні збитки уточнюють.

Нагадаємо, інформація про вибухи надійшла 9 жовтня о пів на четверту ранку. Вибухи сталися на військовому 6-му Арсеналі на технічній території. Масштаб уточнюється. На місці працюють надзвичайники, військові, правоохоронці. Масово евакуйовують людей в радіусі 16 кілометрів. Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки.

ВідеоВибухи на складі з боєприпасами поблизу Ічні

Вночі біля містечка Ічня зайнявся військовий склад. 

Вибухи на складі з боєприпасами поблизу Ічні

ВідеоНа Чернігівщині зайнявся арсенал з боєприпасами

Вночі біля містечка Ічня зайнявся військовий склад. Інформацію про вибухи вже підтвердили у Міністерстві оборони України. Вибух на технічній території стався на шостому арсеналі. Масштаби події поки не називають, але з навколишніх населених пунктів вже почали евакуювати людей. Надзвичайники розгорнули оперативний штаб. Місцевість очепили та посилили охоронні заходи уздовж лінії державного кордону. 

На Чернігівщині зайнявся арсенал з боєприпасами

ВідеоМіноборони перекриває під'їзди до епіцентру вибухів боєприпасів біля Ічні та евакуює місцевих

Вночі біля містечка Ічня, в районі сіл Дружба та Августівка зайнявся військовий склад. Люди розповідали про зарево та вибухи, від яких тряслися вікна та обсипалася штукатурка. Відлуння вибухів було чути в Ніжині та Прилуках. У Міноборони розпочали евакуацію, під'їзди до епіцентру вибухів перекривають, посилили охоронні заходи уздовж лінії державного кордону. Надзвичайники розгорнули оперативний штаб. 

Міноборони перекриває під'їзди до епіцентру вибухів боєприпасів біля Ічні та евакуює місцевих

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції