Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині активісти не пустили на роботу суддю, якого ловили на хабарі

Посадовця поновив на робочому місці апеляційний суд.

Скандального суддю не пустили на робоче місце на Волині. Кілька десятків активістів прийшли до суду в Ківерцях і не пустили в будівлю Івана Підгорного, який поновився на посаді очільника районного суду, йдеться у ТСН.16:45.

Дев’ять років тому чоловіка затримали на хабарі. Під час слідства його звинуватили ще в кількох фактах корупції. У 2016 році Підгорного засудили до п’яти років позбавлення волі, але покарання він так і не відбув. Обвинувальний вирок йому скасував Тернопільський апеляційний суд.

А з минулого тижня чоловік поновився на посаді. Коли про це дізнались активісти, прийшли висловити своє обурення. Поліція не втручалась і лише спостерігала за акцією.

Відео Скандального суддю не пустили на робоче місце на Волині

Кілька десятків активістів прийшли до суду у Ківерцях і не пустили туди Івана Підгорного, який поновився на посаді очільника районного суду. Дев’ять років тому чоловіка затримали на хабарі. Під час слідства його звинуватили ще у кількох фактах корупції. 2016 року Підгорного засудили до 5 років позбавлення волі, але покарання він так і не відбув.  

Скандального суддю не пустили на робоче місце на Волині

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження проти голови Чернівецької облради Івана Мунтяна - йому закидають отримання хабара у 180 тисяч доларів, які він начебто вимагав за передачу в приватні руки державного санаторію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції