На Волині алкоголік зарізав дружину через заховану пляшку горілки

Голова сім'ї вирішив будь-що відшукати приховану дружиною пляшку горілки. Після марних пошуків він її вбив.

Безглуздий і жорстокий злочин відбувся в селі Тур Ратнівського району Волинської області. Місцеві жителі - неблагополучна сімейна пара - нерідко "заглядали в пляшку", а після спільної випивки як правило затівали скандали.

У той фатальний день приводом для чергової сварки знову став алкоголь - голова сім'ї вирішив будь-що відшукати приховану дружиною (як він думав - на зло йому) пляшку горілки. Після марних пошуків у нестямі від сказу нетверезий чоловік схопив зі столу кухонний ніж і встромив гостре лезо в груди дружини.

Жінка ще хвилин десять благала про допомогу, однак той лише через годину звернувся до медиків. Щоб замести сліди злочину, він переодягнувся, помив руки і тільки після цього викликав сільського фельдшера. На жаль, було вже надто пізно - врятувати нещасну не вдалося.

Спочатку не в міру запальний чоловік заперечував свою причетність до злочину, проте під тиском доказів змушений був зізнатися в скоєному. За його словами, зараз він жалкує про свій фатальний вчинок, мовляв, убивати не хотів, а лише намагався пригрозити дружині, щоб та віддала горілку. Напівсиротами залишилися три дочки "порочної сімейки".

Читайте також:

Українські власники виставили Nemiroff на продаж

Російська горілка відзначила ювілей - 145 років

Син зарізав і розчленував мати і її товаришів по чарці

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: