На Волині бійцям АТО запропонували об'єднати їхні ділянки під будівництво багатоповерхівок

У них родинам вояків дадуть безкоштовні квартири.

Більшість бійців АТО, які отримали землю, не зможуть самотужки звести на ній дім. Волинські будівельники пропонують їм об'єднати ділянки під будівництво багатоповерхівок, в яких  родинам вояків дадуть безкоштовні квартири. Це лише одна з пропозицій, яку в Луцьку обговорювали на форумі підприємців і влади, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

На заклик обговорити стосунки влади і бізнесу відгукнулися і дрібні підприємці, і великі компанії, і навіть іноземні інвестори.

Послухати було про що, а от відповідати – нікому. Попри декларовані урядом реформи, запевняють підприємці, ні прозорості, ні полегшення бізнес не отримав.

Не поменшало і перевірок. У своїх офісах бізнесмени навіть окремі кабінети для перевіряльників облаштували. Та, попри усе, волинський бізнес демонструє  соціальну відповідальність. Будівельники, до прикладу, пропонують як одночасно і галузь пожвавити, і квартирне питання учасників АТО вирішити. На розданих сотках самотужки збудуються хіба одиниці. Якщо ж ці ділянки об'єднати, компанія зведе багатоповерхівку в обмін на безоплатне житло бійцям у ній. 

"У війну, коли країна воює, треба будувати житло, створювати робочі місця, платити податки і давати житло атошникам", - каже керівник однієї з будівельних компаній Руслан Вайман.

Бійці АТО на таку кооперацію погодилися. Підтримати соціальний проект пообіцяла і обласна влада.

"Ми підведемо усі комунікації, щоб у вас не боліла голова, дороги, каналізацію, електрику, воду, ви тільки будуйте", - запевнив голова Волинської облради Ігор Палиця.

Підприємці  домовилися створити бізнес-клуб для уніфікації своїх проблем. А місцева влада відкриває бізнес-приймальню аби допомагати ці проблеми вирішувати.  

 

ВідеоНа Волині бійцям АТО пропонують об'єднати отримані ділянки для будівництва багатоповерхівок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: