Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині блискавка вбила коня і вклала до реанімації його господаря

На чоловікові згоріла шапка, але сам він опіків не отримав

На Волині в селі Рудка громовиця влучила в підводу, на якій їхали батько із сином. Кінь загинув, 45-річний чоловік нині в реанімації, хлопець - дивом не постраждав. Чоловік каже, що було одразу три блискавки й остання влучила саме в них, йдеться в ТСН.16.45.

Батько і син поверталися з поля, коли їх раптово застала гроза. До їхнього обійстя лишалося якихось 50 метрів, як у коня влучила блискавка і тварина загинула на місці. Від потужного удару чоловік втратив свідомість, а його 14-річного сина викинуло з возу. Коли Ромчик отямився,  вжахнувся: кінь лежав посеред дороги, а батько – горілиць на возі. Наляканий хлопчик помчав по допомогу. На крик дитини одразу збіглися родичі 45-річного Івана. «Я вже вибігла з хати, а він біжить біля ставка і кричить – немає вже не коня, не тата», - пригадує мама дитини.

Чоловік, коли підбігли рідні, був без свідомості. «Руки й голова з возу висіли. Невістка йому дихання робила, а я вже добігла – давай груди терти, руками махати, думаю, щоб його зворушити», - каже мати Івана.

Швидка приїхала за три хвилини, Іван до цього часу вже отямився. Однак його дуже судомило. «Був доставлений у практично важкому стані, збуджений. Шапка згоріла, а так зовнішніх опіків не було в нього», - кажуть лікарі.

Перед тим як надавати першу допомогу, у таких випадках, медики радять перевірити пульс і лише за його відсутності – починати реанімацію. Аби невмілими діями ще більше не зашкодити потерпілому. «Головне не робити дурниць, а звертатися до медиків. Враховуючи силу струму в каналі блискавки, він повинен рахувати себе щасливим, що він живий залишився», - констатує лікар.

Уже найближчими днями чоловіка переведуть з реанімації у відділення неврології. На його повернення найбільше чекають малі -  п’ятеро діток і двоє онуків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції