На Волині близько 20 осіб намагалися силою звільнити двох затриманих контрабандистів

Місцеві жителі спробували заблокувати прикордонні наряди.

Учора, 21 вересня, ввечері близько 20 людей здійснили спробу блокувати прикордонні наряди, аби звільнити контрабандистів, які несли в Білорусь пакунки з товарами.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Зокрема, до цього прикордонні наряди відділу "Доманове" Луцького загону затримали у Ратнівському районі двох порушників.

Українці саме намагалися перенести пакунки через кордон до Білорусі у напрямку українського населеного пункту Сільця Млинівські.

Невдовзі до місця затримання прибуло до 20 місцевих жителів на транспортних засобах. Вони блокували прикордонні наряди, нецензурно висловлювались та погрожували охоронцям кордону розправою.

"Ігноруючи усні вимоги прикордонників, невідомі почали відтісняти затриманих від правоохоронців, продовжували вести себе агресивно стосовно складу прикордонних нарядів та розпочали фізичний опір. У зв'язку з цим прикордонники змушені були здійснити попереджувальні постріли вгору, після чого група місцевих жителів, швидко сівши в автомобілі, втекла з місця події в напрямку населеного пункту", - йдеться у повідомленні.

Наразі здійснюються заходи з встановлення та затримання правопорушників та їхніх поплічників.

Нагадаємо, нещодавно на Рівненщині близько 200 бурштинокопачів із палицями чинили опір та погрожували спалити авто правоохоронців.

Залиште свій коментар

Наступна публікація