Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині через бездоріжжя до критично хворої бабусі медики їхали возом з кіньми

Наступного дня жінка померла у реанімації.

На Волині через бездоріжжя "швидка" не змогла дістатися хворої. До хати медики змушені були їхати підводою, на неї ж класти 81-річну бабусю у критичному стані. Незважаючи на всі зусилля якнайшвидше доправити її до лікарні, жінку врятувати не вдалось.Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Жінка задихалася: медики діагностували тяжкий набряк легень. Єдиний шанс урятувати пацієнтку - якнайшвидше везти її до лікарні. Але швидко не вийшло. Щоби завантажити стареньку в "швидку", медики в ковдрі несли її спочатку до підводи,  та - везла до "карети".

ВідеоНа Волині через бездоріжжя швидкі не можуть дістатися сільських пацієнтів

До хати медики змушені були їхати підводою. На неї ж класти 81-річну бабусю в критичному стані. Та незважаючи на всі зусилля якнайшвидше доправити її до лікарні, жінку врятувати не вдалося. 

На Волині через бездоріжжя швидкі не можуть дістатися сільських пацієнтів

"Хвора була у важкому стані, я б сказав, у критичному стані. Може, ми дещо втратили, поки її перевантажували, поки її возили", - каже в. о. завідувача Іваничівським відділенням ЕМД Віталій Тарасюк.

Стареньку врятувати не вдалося. Вона померла наступного дня в реанімації.

Сіл із непроїзними шляхами по області близько п'яти сотень, скаржаться фельдшери. Чи не щодня- застрягають на півдорозі до хворих.

"Нас підводами возили і по кілометру і по півтора кілометра – і ми так само хворого вивозили підводами до нашого автомобіля", - каже Віталій Тарасюк.

В облавтодорі стверджують: ремонтувати дороги мають не вони, бо рік тому їх передали на баланс територіальних громад. А раніше не ремонтували, тому що не було грошей.

У громадах бідкаються: непроїздних шляхів так багато, що їх не встигають робити.

"Ми, як з'явились гроші, зробили головну дорогу в селі, бо раніше швидка сюди взагалі не могла доїхати", - каже староста села Топилище Олександр Приступа.

Обіцяють: ремонт дійде й до сільських околиць. Тим часом медики вкомплектовують свої карети лопатами та канатами, а про всяк випадок тримають під рукою телефони власників кінських підвод.

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції